Aktif Kutu & Ambalaj

Biz Kimiz ?

Aktif Ambalaj Oluklu Mukavva San. ve Tic. Ltd. Şti 2000 yılında oluklu mukavva sektöründe hizmete başlayarak yenilikçi ve rekabetçi oluklu mukavva ambalaj çözümleri, esneklik ve birinci sınıf güvenilir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

2000 metrekare alanda sürekli gelişip hizmet kalitesini artırarak günümüz teknolojisiyle beraber kaliteli ve güvenilir çalışmalarına devam etmektedir.

Her sektörden her türlü ürün tipini kullanan geniş müşteri portföyü ile sektörde yüksek müşteri memnuniyeti, kalite ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün önde gelen firmalardan birisi haline gelmiştir.

Büyümenin anahtarını en iyi malzemeleri kullanarak ve güvenilir tedarikçiler ile çalışarak, kaliteli insan gücü ile ekonomik ve zamanında müşterilerine sunarak doğru ve kaliteli hizmeti temel prensip edinmiştir.

image
logo-1-01
Kalite

Müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini tarafsız bir şekilde dinleyip daha sonra üretmiş olduğu ürününe ambalaj olarak değer katacak, kalitesini artıracak en uygun ve yüksek hizmeti sunmayı prensip edinerek üretiyoruz. Müşterimizin beklentisini deneme yanılmada yapmadan ilk çalışmada karşılamak ve mutlu müşteri olarak çalışmasını sağlayan en önemli unsur kalitedir.

Deneyim

20 yılı aşkın bir süredir Aktif Kutu & Ambalaj olarak zaman içerisinde kazanmış olduğu bilgi birikimini, deneyimini değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına kullanmaktadır. Müşterilerinin ihtiyacı olan gerekli bilgiyi deneyimleri sayesinde doğru bir şekilde aktarmaktadır.

Aktif Kutu & Ambalaj

Değerlerimiz Nelerdir ?

62fb9a15a2daa8b2b078c721_BF-07292
Güven İlkesi

Müşterilerimizin şirket bilgileri yaptırdıkları ve geliştirdikleri patentli, faydalı modeli almış oldukları ürünlerin ambalaj tasarımında en üst seviye hassasiyet gösterilmektedir.
Üretim yapılırken müşterilerimizin piyasadaki güven olgularını artıracak ve en iyi şekilde temsil edecek güvenli ürün yapmak birinci önceliğimiz olmaktadır.

Memnuniyet

Müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız ürünün ilk tasarımından üretimine sevk edilmesine kadar her aşamada müşteri memnuniyetini en ön de tutmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bu ilke doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Önce müşteri memnuniyeti hedefiyle en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

image
2000 +
KAPALI ALAN
image
50000 +
Ürün Günlük Üretim Kapasitesi
image
50 +
Çalışma Ekibi
image
20 +
Çeşit Ürün
Referanslarımız

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz...