Teknoloji ve Ar-Ge

Dünyadaki ve kendi sektöründeki teknolojik gelişimlerin yakın takipçisi olan Aktif Kutu, Ar-Ge çalışmalarına aktardığı payı her yeni dönemde katlayarak arttırmayı ve çalışmalarını “Müşteri İçin Teknoloji” anlayışına yoğunlaştırmayı hedeflemektedir.

Aktif Kutu’nun teknolojiye olan yaklaşımı, sadece en modern ve en hızlı teknolojiyle üretilmiş ürünleri en uygun fiyatla sunmaktan ibaret değildir. Bu ürün tipine yönelik yürüttüğümüz çalışmalarımızla, dünyada ve Avrupa’da da kullanımı hızla artan düşük gramajlı kağıtların Türkiye ambalaj sektöründe geleceği yerin hazırlanması için üstümüze düşen görev yerine getirilmektedir.

Bu anlamda şirketimizin yönetim anlayışıyla araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) tanımlaması, hem ürün/hizmet geliştirmeyi, hem de yönetim ve pazarlama faaliyetlerini içermektedir.

İnancımız odur ki; günümüzde hangi sektörde olursa olsun tüm şirketlerin ancak teknoloji yönetimi ve yenilikçi yaklaşımlar ile sürdürülebilir bir küresel rekabet içinde var olabileceğidir. Ar-Ge faaliyetlerinin başarılı yönetimi için yapılması gerekenlerle ilgili çeşitli metodolojik öneriler ortaya konulabilir ama özetle;

Referanslarımız

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz...