Aktif Kutu & Ambalaj

Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Aktif Kutu
image

Zamanında Temin

Siparişinizi en kısa sürede hazırlıyor, istediğiniz adrese teslim ediyoruz. İşlerinizin zamanında çözülmesine destek oluyoruz.

image

Kaliteli Hizmet

İstediğiniz özelliklerde ve kalitede üretim yapmaktayız. Ürünlerinizi hem düşük maliyet sağlamak hemde güvenli taşınmasını önemsiyoruz.

image

Hazır Setler

Separatör, kapak gibi ambalaj parçalarınızı set halinde hazırlayıp teslim ediyoruz. Paketleme verimini artırırken, stok yönetimini de kolaylaştırıyoruz.

image

Özel Paletler

Depo şartlarınızı değerlendiriyoruz. Ürün paletlerimizi, size özel ölçü ve niteliklerde hazırlıyor, depolama sürecinize destek oluyoruz.

image

Sürekli AR&GE

Ürün, paketleme ve nakliye koşullarınızı gözlemliyor, ambalajda yapılabilecek iyileştirmeleri tespit ediyoruz.

image

Üretim Hizmeti

Oluklu mukavva kutu ve koli imalatı, Her türlü hazır kutu, Karton kutu ve karton koli satışı, Perakende kutu gibi birçok üretimimiz mevcuttur.

Ürün tasarımı, teslimat süresi, stok yönetimi, depolama süreci gibi birçok konuda müşteri taleplerini dinliyor, sorunları çözecek yöntemler geliştiriyoruz. İşte müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden birkaç örnek:

Üretim hattını oluşturan makinelerimizin modernizasyonu her yıl düzenli olarak yapılmakta ve günümüz teknolojisi yakından takip edilmektedir. Aktif Kutu & Ambalaj şirket felsefesi olarak, kazancını yatırım alanında kullanarak büyümüş ve bugünlere gelmiştir. Çok çeşitli sektörlere hizmet verebilecek kapasitede ve teknolojide olan makinelerimizle üretimlerine devam etmektedir. Ülkemizin büyük ölçekli firmalarına yaptığı üretimlerle ve hizmetiyle adını duyuran firmamız makine, tekstil, elektronik, kimya, plastik, gıda, narenciye gibi ülke sanayisinin temelini oluşturan tüm sektörlere hizmet vermektedir. Oluklu mukavva ürünleriyle ilgili her türlü sorununuza ve ihtiyacınıza 24 saat hizmet verebilecek bir firmanın yanınızda olduğunu bilmek size ne kadar rahatlık sağlıyorsa firmamız içinde gurur kaynağı olmaktadır.

Aktif Kutu Olarak Önceliklerimiz

Ana görevlerimizden biri müşterilerimize kapsamlı tavsiyeler sunabiliyor olmak ve ihtiyaçlarına hızlı, esnek ve zamanında karşılık verebilmektir.

Tavsiye, uzman bilgi ve yaratıcılık gerektirir. Yıllardır bizimle olan personelimiz deneyim, güvenilirlik ve süreklilik sağlamaktadır. Reborn’nun becerisi, yaratıcılığı ve tamamen güvenilir olması, bir müşteri olarak size ihtiyacınız olan güveni verir. Ortağınız olarak her zaman geri planda çalışıyor olacağız. Geliştirme, lojistik ve ambalajlama süreci uzmanlarımız, sürmekte olan optimizasyon için önerilerle ve bunun dışında çok daha fazla yararlanmanıza katkıda bulunmak için her zaman yanınızdadır.

01
GENİŞ HİZMET BÖLGESİ

İstanbul içi koli olarak değil vizyonumuz gereği tüm Türkiye için koli üretiyoruz.

02
HIZLI TESLİMAT

Müşterilerimizin vakti bizim vaktimiz demektir. Birlikte hızlıca büyüyebilmek için her zaman en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz.

03
MÜŞTERİ DESTEĞİ

Satış öncesi ve satış sonrası müşteri desteğimiz ile koli ve ambalaj sektöründe her zaman müşterimizin yanındayız.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için sürekli yüksek teknoloji ve tasarım gerektiren süreçleri, yenilikçi uygulamalar yoluyla olağanüstü ambalajlama ve baskı çözümleri sunmaktayız.
Referanslarımız

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz...